راه‌کار نجات اشتغال استان توجه به گردشگری و شرکت‎های دانش‌بنیان است

راه‌کار نجات اشتغال استان توجه به گردشگری و شرکت‎های دانش‌بنیان است

image_pdfimage_print

مهرداد ستوده صبح امروز در نشست با دهیاران و شهرداران شهرستان گناوه اظهار داشت: تصمیمات کوتاه و میان مدت برای مدیریت آب استان گرفته شده که در کنار ایجاد آب‌شیرین‌کن‌ها و شیرین‌کردن آب دریا، باید مدیریت هزینه کرد داشته باشیم.

وی افزود: دو راهکار نجات‌بخش اشتغال استان بوشهر توسعه گردشگری و توجه به  شرکت های دانش بنیان است که باید مورد توجه قرار گیرند.

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر تصریح کرد: اگر این دو مورد را رصد و دنبال کنیم می‌توان ادعا کرد که در استان در بخش اشتغال اتفاقات خاصی خواهد افتاد.

ستوده بیان کرد: در روستاها و بخش‌های ساحلی باید بتوان از نعمت خدادادی دریا بهره برد و درآمدزایی لازم را انجام داد و وظیفه ما هم  آوردن مشاور، معرفی الگو، فراهم‌کردن زمینه آموزش، حمایت از طرح‌های اشتغال‌زایی و اعطاء تسهیلات است.

وی تصریح کرد: امسال با تدبیر استاندار، کلیه اعتبارات شهرستان‌ها در  اختیار فرمانداری همان شهرستان است و در جلسات شورای برنامه‌ریزی شهرستان‌ها نیز کارشناسان مدیریت دفتر روستایی و شهری و فنی برای ارزیابی پروژه ها حضور دارند.

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر عنوان کرد: ارزش افزوده و حق آلایندگی درآمد پایدار نیست و هر لحظه امکان قطع آنها وجود دارد و لذا باید تا جای ممکن از این اعتبارات درآمد پایدار به خصوص در بحث گردشگری استفاده شود.

بازدیدها: 267

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
262428
بازدید امروز
76
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب