دشمنان ما جوانان را با شبکه‌های مسموم مورد هدف قرار داده‌اند

دشمنان ما جوانان را با شبکه‌های مسموم مورد هدف قرار داده‌اند

image_pdfimage_print

شیخ احمد ابراهیمی: چنانچه از جوانان غافل باشیم به آنها توجه نکنیم، دنیا و آخرتشان به تباهی کشیده می‌شود.
شیخ احمد ابراهیمی امام‌جمعه موقت اهل سنت روستای زبار با اشاره به گناه و جُرم کسی که الله جل‌جلاله و پیامبر اکرم (ص) را مورد استهزا قرار می‌دهد گفت: هرگاه دل انسان مسلمان از تعظیم نسبت به پروردگار متعال سر باز زند با مشکلات بسیاری در دنیا و آخرت مواجه می‌شود.
وی با اشاره به روایاتی از پیامبر گرامی اسلام اظهار کرد: «اَلاَ و إنَّ فِی الجسد مُضغه اذا صلحت صلح الجسد كله و اذا فسدت فسد الجسد كله، الا وهي القب». در بدن انسان تکه گوشتی است که اگر پاک بماند تمام بدن پاک می‌ماند و اگر فاسد شد تمام بدن فاسد می‌شود، آگاه باشید که آن قلب انسان است.
خطیب جمعه با اشاره به آیاتی از سوره توبه گفت: در قرآن کریم نام دیگر سوره توبه به نام الفاضحه یاد شده است؛ خداوند مکر و حیله منافقین را در این سوره فاش کرده‌ است: «قل اَبِالله و آیاته رسوله کنتم تستهزئون».
شیخ احمد ابراهیمی با اشاره به گسترش فساد در جامعه و جوانان متذکر شد: متأسفانه بعضی از فرزندان به خاطر عدم آگاهی و فهم و عدم بصیرت، به سمت کانال‌های مسموم و غیر اسلامی، غیراخلاقی و فتنه‌انگیز می‌روند. این شبکه‌ها جوانان ما را به انحراف و بدبینی به اسلام سوق می‌دهند.
امام‌جمعه موقت اهل سنت زبار با بیان اینکه چنانچه از جوانان غافل باشیم و به آنها توجه نکنیم، دنیا و آخرتشان به تباهی کشیده می‌شود، یادآور شد: این یک نوع جنگی است که غرب علیه اسلام و کشورهای اسلامی پیاده کرده است.
احمدی با اشاره به اینکه انسان در مقابل همسر و فرزند خویش، مسئولیت سنگین‌تری دارد و موظف است تا آنجا که می‌تواند در تعلیم و تربیت آنها بکوشد، آنها را از گناه باز دارد و به نیکی‌ها دعوت نماید، گفت: خداوند جل‌جلاله می‌فرمایند: «قوا انفسکم و اهلیکم نارا». خودتان و فرزندانتان را از آتش جهنم نجات دهید.
وی خطاب به نمازگزاران گفت: کانال‌های تلویزیون کشور اسلامی ما بر پایه ایمان و اخلاق و برادری استوار است، لذا جوانان بدانند که يكى از توطئه‌های دشمن، توطئه فسادانگيزى است؛ جوانان را با مسائل فساد برانگیز سرگرم و مشغول كردن است.

بازدیدها: 78

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
173024
بازدید امروز
185
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب