دشمنان بدانند امنیت کشور خدشه‌ناپذیر است

دشمنان بدانند امنیت کشور خدشه‌ناپذیر است

image_pdfimage_print

سید حسن حسینی: جمهوری اسلامی در هیچ برهه‌ای از زمان به احدی فرصت و اجازه تعدی به خاک پاک این مرز و بوم را نداده و اگر کسی بخواهد به امنیت این کشور آسیب و خدشه‌ای وارد کند با پاسخ قاطع و محکم رزمندگان اسلام مواجه خواهد شد.
سید حسن حسینی امام‌جمعه اهل سنت جزیره شیف در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کم‌فروشی را از منظر قرآن و روایات، مورد بررسی قرارداد و گفت: در قرآن مجید کتاب آسمانی و کلام الهی به‌طور صریح و مکرر به کم‌فروشی اشاره و به‌شدت سرزنش شده و یک سوره نیز در تقبیح آن به نام “مطففین” نازل شده است.
وی گران‌فروشی را یکی از آفت‌های کسب روزی حلال دانست و اظهار کرد: بسیاری از اهل بازار ممکن است دانسته یا ندانسته به آن مبتلا شوند. درآمد حاصل از گران‌فروشی حرام است و باید به صاحبان حق برگردانده شود.
خطیب جمعه ضمن بیان روایاتی در این خصوص گفت: پیامبر اکرم (ص) می‌فرماید که از امت من نیست کسی که احتکار می‌کند.  درزمانی که مسلمانان نیازمند هستند احتکار و پنهان کردن نیازمندی‌های مسلمانان خیانت بزرگی است.
وی در ادامه سخنان با اشاره به پاسخ سریع و کوبنده سپاه اسلام به مزدوران و طراحان حمله تروریستی اهواز اشاره کرد و گفت: پاسخ به‌موقع به حمله‌کنندگان جنایت تروریستی اهواز موجب آرمش قلبی و تسکین خاطر خانواده‌های شهدای اهواز و ملت شریف ایران شد.
وی خاطرنشان شد: استکبار و تروریست‌ها و هرکسی می‌خواهد کوچک‌ترین ضربه‌ای به‌نظام و انقلاب و امنیت این مرزوبوم بزند جواب کوبنده‌ای از سپاهیان اسلام دریافت خواهد کرد.
وی تأکید کرد: درود فراوان بر نیروی مسلح بالأخص سپاه پاسداران که حقیقتاً قلب‌های داغدار خانواده‌های شهدا و مجروحین و در رأس آن رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا را و ملت شریف ایران اسلامی را خوشحال کردند.
سید حسن حسینی در بخش دیگری از سخنان عنوان کرد: جمهوری اسلامی در هیچ برهه‌ای از زمان به احدی فرصت و اجازه تعدی به خاک پاک این مرز و بوم را نداده و اگر کسی بخواهد به امنیت این کشور آسیب و خدشه‌ای وارد کند با پاسخ قاطع و محکم رزمندگان اسلام مواجه خواهد شد.
وی در پایان خطاب به بدخواهان نظام و دشمنان گفت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب مدظله الله العالی که در جمع بسیجیان گفتند؛ جمهوری اسلامی ایران با اتکا به قدرت الهی و با باور به قدرت حضور مردم، از هیچ قدرتی در دنیا هراس ندارد.

بازدیدها: 45

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
146169
بازدید امروز
3119
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب