دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در جمع علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان

دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در جمع علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان

image_pdfimage_print

حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطفیان دبیرشورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی عصر دیروز با جمعی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان دیدار کرد.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رسانی دبيرخانه شوراي برنامه‌ریزی مدارس علوم ديني اهل سنت، در این دیدار که با حضور جمعی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطفیان دبیر شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی عنوان کرد: اینکه خداوند متعال زندگی ما را در مسیر فقه و معارف قرار داده به اذن و اراده خود ما نبوده، بلکه بااراده خداوند متعال است.
دبیر شورا بابیان اینکه اولین و مهم‌ترین رسالت روحانیت فهم درست از دین و مفاهیم دینی است افزود: مأموریت ما و شما بسیار سنگین بوده و نباید اجازه دهیم چهره پیامبر اسلام مخدوش شود.
وی ادامه داد: امروز غرب و آمریکا به دنبال جنگ مذهبی بوده و چنانچه فردی از روی نادانی علیه اهل تسنن و تشیع حرفی به زبان می‌آورد، نباید معیار دو طرف قرار گیرد.
لطفیان ضمن معرفی دبیرخانه‌ی شورا به‌عنوان خانه‌ی ما و شما گفت: خدمتگزاری به برادران مسلمان شأن بسیار بالایی دارد.
دبیر شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی اظهار داشت: حوزه‌های علمیه یکی از ارکان مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی است، چراکه تمدن شکوهمند اسلامی باید از رهگذر حوزه‌های علمیه شکل بگیرد.
در پایان، علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان ضمن ابراز خرسندی از دیدار با دبیر شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی به بیان نظرات و پیشنهادات و مشکلات پرداختند

بازدیدها: 147

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
224549
بازدید امروز
48
افراد آنلاین
1
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب