دبیرخانه گذشته درخشان و چشم‌انداز روشنی دارد/مأموریت ما تبیین اسلام انقلابی در حوزه کاری است.

دبیرخانه گذشته درخشان و چشم‌انداز روشنی دارد/مأموریت ما تبیین اسلام انقلابی در حوزه کاری است.

image_pdfimage_print

حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطفیان ظهر امروز در اولین نشست با کارکنان دبیرخانه، گذشته این نهاد را درخشان خواند و ابراز امیدواری کرد که آینده نیز باید بهتر باشد.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رسانی دبيرخانه شوراي برنامه‌ریزی مدارس علوم ديني اهل سنت، ظهر امروز اولین نشست و دیدار صمیمی حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم لطفیان دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با کارکنان این دبیرخانه صورت گرفت.
بر اساس این گزارش حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطفیان ضمن گرامیداشت ایام سوگواری اهل‌بیت علیهم‌السلام و تقدیر از زحمات حجت‌الاسلام والسلمین عرب نیا از آغاز تأسیس دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت اظهار داشت: دبیرخانه گذشته‌ی درخشان و چشم‌انداز بسیار روشنی دارد و می‌بایست با تلاش جهادی آینده‌ی بهتری را در این حوزه ترسیم نماییم.
لطفیان با اشاره به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در حوزه‌ی فعالیت جهادی و انقلابی یادآور شد: معظم له انتظار تبلیغ و ترویج اسلام انقلابی را دارند و مأموریت انقلابی ما نیز تبیین شاخص‌های اسلام انقلابی و نهادینه‌سازی آن در حوزه کاری خودمان است و بنده نیز صرفاً باانگیزه‌ی خدمت به جمع خادمان و کارگزاران این نهاد ارزشی پیوسته‌ام.
وی افزود: آنگاه که رهبر انقلاب اسلامی از مسجد طراز انقلاب سخن می‌گویند، فرمایششان مختص گروهی خاص نیست و عمومی است؛ لذا ما نیز باید در این حوزه و در راستای رهنمودهای ایشان گام برداریم.
دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در بخش دیگری از سخنان خود گریزی به پاسخگو بودن دبیرخانه نسبت به جامعه‌ی مخاطب زد و بیان کرد: هیچ سؤالی از طرف جامعه مخاطب ما نباید بی‌پاسخ بماند، هرچند پاسخ منفی باشد؛ رضایت جامعه‌ی مخاطب باید موردتوجه جدی قرار بگیرد و سیستم پاسخگویی به مطالبات منسجم باشد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطیفیان همچنین راهبردهای اساسی دور مدیریتی جدید را برای همکاران تبیین نمود.

بازدیدها: 62

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
146822
بازدید امروز
137
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب