دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی حادثه تروریستی نیوزلند را محکوم کرد

دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی حادثه تروریستی نیوزلند را محکوم کرد

image_pdfimage_print

دبیرخانه شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی طی بیانیه‌ای حمله به نمازگزاران در نیوزلند که منجر به کشتار چندین تن از مسلمانان شد را به‌شدت محکوم کرد.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رسانی دبيرخانه شوراي برنامه‌ریزی مدارس علوم ديني اهل سنت، دبیرخانه شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی طی بیانیه‌ای حادثه تروریستی نیوزلند را به‌شدت محکوم کرده و این حادثه را محصول اسلام‌ستیزی در غرب و نقشه‌های صهیونیزم بین‌الملل دانسته است.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
جنایت تروریستی و وحشیانه تروریست‌ها در کشور نیوزلند و کشتار ددمنشانه جمعی از مسلمانان و نمازگزاران جمعه، قلب همه انسان‌های آزاداندیش جهان را به درد آورد.
بدون شک این جنایت ثابت کرد که مسلمان بودن برای تروریست‌های دست‌پرورده قدرت‌های استکباری خودبه‌خود جرم نابخشودنی است.
اسلام‌ستیزی و ترویج تبعیض و خشونت علیه مسلمانان، نه یک اقدام فردی بلکه یک اقدام جریانی است که سال‌ها در رسانه‌های غربی علیه مسلمانان طراحی و اجرایی می‌شود.
غرب و نظام سلطه چه در حمایت آشکار و پنهان از تکفیری‌های داعشی و چه در موج‌افکنی اسلام‌هراسی، آگاهانه به مبارزه با اسلام و رشد روزافزون اسلامی خواهی در جوامع غربی وارد شده است و اقدام جنایتکارانه اخیر، بی‌شک ثمره‌ای از خباثت و عناد دین‌ستیزان مدعی صلح و دوستی است.
برخورد مزوّرانه و دوگانه غرب با تروریسم در این حادثه خون‌بار، بار دیگر خود را نشان داد. مدعیانی که فریاد مبارزه با تروریسم می‌زنند این جنایت بزرگ را تروریستی نمی‌دانند و سعی در ارائه تصویری دروغین از ماهیت آن دارند. اما حقیقت آن است که افکار عمومی آزادگان جهان چهره بزک‌کرده حامیان تروریسم را شناخته است و چهره تزویر سال‌هاست که رسوا و بی‌آبرو شده است.
دبیرخانه شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی، ضمن همدردی با مسلمانان نیوزیلند و خانواده قربانیان این حادثه دل‌خراش، اقدام تروریستی روز جمعه این کشور را به‌شدت محکوم می‌نماید و اعلام می‌دارد سرانجام، حقیقت اسلام قلل رفیع جهان را فتح خواهد کرد و اسلام هراسی و اسلام‌ستیزی صهیونیسم بین‌الملل و استکبار  هرگز نخواهد توانست نور پرفروغ دین و معنویت و اسلام عزیز را خاموش کند.

دبیرخانه شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی

بازدیدها: 202

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
241144
بازدید امروز
156
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب