جنایت تروریستی خاش از سوی امام‌جمعه جزیره شمالی محکوم شد

جنایت تروریستی خاش از سوی امام‌جمعه جزیره شمالی محکوم شد

image_pdfimage_print

شیخ حمزه کردی امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را ناشی از خشم دشمنان از حضور حماسی در روز ۲۲ بهمن دانست.
شیخ حمزه کردی امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی حمله تروریستی سیستان و بلوچستان را در گفتگوی با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر محکوم کرد و گفت: کسانی که دست به ترور می‌زنند از عوامل و مزدوران استکبار هستند؛ این افراد در حقیقت از جشن ملی و حضور پرشور و شکوه مردم در حماسه بزرگ ۲۲ بهمن برآشفتند.
وی افزود: تمام دنیا مشاهده کرد که ملت ما علیرغم همه مشکلات کشورشان را و مملکتشان و رهبری را عاشقانه دوست دارند.
امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی یادآور شد: این حرکت انتقام کور مزدوران استکبار است درحالی‌که از این غافل‌اند که شهادت جوانان این مرزوبوم نه‌تنها موجب اختلاف و شکاف نخواهد شد بلکه بین اقوام و اقشار ملت وحدت را محکم‌تر خواهد کرد.
شیخ کردی بابیان اینکه این جنایت خصمانه و ناجوانمردانه از طرف هر گروهی و با هر شعاری که باشد به‌شدت محکوم است، افزود: چراکه به خاک و خون کشیدن حافظان امنیت و عزت کشور جنایت علیه میهن و علیه انسانیت و بشریت است.
وی ضمن اظهار همدردی با خانواده‌های شهدا متذکر شد: از نیروهای امنیتی و اطلاعاتی انتظار می‌رود که به‌سرعت عوامل این جنایت را شناسایی و با عاملان آن به‌شدت برخورد شود.

بازدیدها: 98

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
180892
بازدید امروز
137
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب