تقدیر دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی از مواضع انقلابی و ارزشی اخیر امام جمعه پاوه

تقدیر دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی از مواضع انقلابی و ارزشی اخیر امام جمعه پاوه

image_pdfimage_print

حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم لطفیان طی تماس تلفنی، مراتب تقدیر خود را از مواضع ارزشی و انقلابی اخیر امام‌جمعه پاوه اعلام کرد.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رسانی دبيرخانه شوراي برنامه‌ریزی مدارس علوم ديني اهل سنت، حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم لطفیان طی تماس تلفنی با ماموستا ملا قادر قادری مراتب تقدیر خود را از مواضع ارزشی و انقلابی وی در خطبه‌های نماز جمعه اخیر شهرستان پاوه اعلام کرد. در این تماس تلفنی، دبیر شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی ضمن تمجید از شخصیت علمی، اجتماعی و انقلابی ماموستا دکتر ملا قادر قادری، از حضور فعال، مؤثر و دغدغه‌مند وی در جلسات شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی و اهتمام جدی نسبت به مسائل مربوط به حوزه‌های دینی و اجتماعی در منطقه تقدیر نموده و با محکوم کردن فضاسازی رسانه‌ای شبکه‌های اجتماعی ضدانقلاب علیه ایشان در هفته‌های اخیر، از مواضع انقلابی و ارزشی امام‌جمعه پاوه در مقابله با هنجارشکنی‌های پیش‌آمده در جشن انارانه آن شهرستان تمجید نمود.
دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در این تماس تلفنی تأکید کرد: روحانیت انقلابی همواره حافظ ارزش‌های اصیل اسلامی و آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی هستند و جنابعالی به‌عنوان یک چهره فرهیخته علمی، مذهبی و یک روحانی متنفذ در استان کرمانشاه و مناطق کردنشین کشور، بحمدالله همواره مدافع این ارزش‌های والا بوده و هستید.
در این تماس تلفنی، ماموستا قادری نیز ضمن اظهار خرسندی از انتصاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطفیان به سمت دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون نموده و از ایشان به دلیل تماس و حمایت معنوی از مواضع اخیر خود قدردانی نمود و دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلابی را وظیفه ذاتی خود و روحانیون دانست.
لازم به ذکر است ماموستا دکتر ملا قادر قادری در خطبه‌های نماز جمعه دو هفته قبل پاوه، از سازمان گردشگری شهرستان به دلیل برگزاری جشن‌های خلاف شئونات اسلامی انارانه در منطقه اورامانات بخصوص شهرستان پاوه به بهانه توسعه گردشگری گلایه کرده بود و برگزاری جشن‌های حاوی برنامه‌های خلاف شئون اسلامی در روز جمعه را که روز عبادت امت اسلام است تقبیح کرده بود.
وی همچنین در خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته، از هجمه علیه روحانیت، نماز جمعه و شعائر اسلامی به‌شدت انتقاد کرده و انتشار مقاله‌ای در رسانه‌های پاوه علیه حجاب را مصداقی دیگر از این وقاحت دانسته بود.
گفتنی است برخی علما و مسئولین کردستان و سایر مناطق کشور نیز در طول این مدت از مواضع وی حمایت نمودند.

بازدیدها: 72

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
154709
بازدید امروز
163
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب