تحقق شکست دشمن در سایه وحدت و همدلی است

تحقق شکست دشمن در سایه وحدت و همدلی است

image_pdfimage_print

شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت سیراف در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، گفت: وحدت و همدلی گروههای سیاسی رمز خنثی سازی فتنه اخیر دشمنان است. باید جناح های سیاسی بدور از هرگونه تنش، متحد شده و در برابر دشمن ید واحده و متحد باشند. بی شک دعواها و نزاع های سیاسی موجب افتراق و تضعیف نظام است.

وی با تصریح بر اینکه مسئولین باید بیش از گذشته به مردم خدمت کنند افزود: هدف از فتنه های اخیر ناامید کردن مردم است. وحدت و انسجام مردم و مسئولین و سلایق مختلف سیاسی، رمز ناکارآمدی و ناکامی دشمنان و فتنه گران است.

وی تأکید کرد: مردم و مسئولین با اتحاد و همبستگی و با اطاعت و تبعیت از بیانات حکیمانه و منویات مقام معظم رهبری “حفظه الله تعالی” دشمنان را مایوس و ناامید کرده و از حربه ها و دسیسه های استکبار عبور خواهند کرد. اگر در صفوف مردم وحدت و همدلی و برادری بر قرار باشد قطعا دشمن ناامید شده و عقب نشینی خواهد کرد. پیروزی امت ها در سایه وحدت و برادری تحقق می پذیرد.

امام جمعه اهل سنت شهر تاریخی سیراف تأکید کرد: ملت شریف ایران همچنان که در طول هشت سال دفاع مقدس از جان و جوانان خود گذشتند. اکنون نیز در جنگ اقتصادی با صبر و  استقامت، پیروزی را از آن خود خواهند کرد.

وی در ادامه گفتگو عنوان کرد: مسئولین کشور باید با جان و دل و با تمام توان خود در اقدام عملی پاسخگوی مطالبات برحق مردم باشند و قدم های مؤثری در رفع و ریشه کنی بیکاری بردارند و بیش از این به فکر معیشت مردم باشند. و نکته دیگر اینکه مردم و مسئولین از تولیدات داخلی و کالای ایرانی حمایت کنند.

شیخ حسین افروز اذعان کرد: بی شک مردم ما به این نظام و رهبری اعتقاد داشته و قلبا دوست دارند و قطعا کسانی که در این اغتشاشات حضور دارند دست نشانده های اجانب و افرادی هستند که در اغتشاشات ۸۸ حضور داشته اند. کسانی که به اموال مردم و بیت المال آسیب می رسانند از مردم نیستند.

وی در پایان تصریح کرد: ملت ما آگاه و هوشیار و از فتنه گران و اغتشاش گران بیزازند

بازدیدها: 210

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
261328
بازدید امروز
56
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب