تجلیل از برگزیدگان چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری

تجلیل از برگزیدگان چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری

image_pdfimage_print

پژوهشگران برتر و برگزیده چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری در مراسمی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر مورد تجلیل قرار گرفتند.
دبیر چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ارائه یک‌هزار ۱۰۰ مقاله و اثر از پژوهشگران، طلاب و دانشجویان به دبیر کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری اظهار داشت: این آثار از طریق چهار دبیرخانه در حوزه‌های علمیه برادران و خواهران استان بوشهر، دانشگاه خلیج‌فارس و دبیرخانه‌ای در قم تحویل شد.
حجت‌الاسلام یوسف جمالی با قدردانی از دست‌اندرکاران برگزاری این کنگره افزود: از حمایت‌ها و پیگیری‌های آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر و مراکز حوزوی و دانشگاهی استان بوشهر در برگزاری چهارمین کنگره علمی پژوهشی علاوه بلادی بوشهر قدردانی می‌شود.
وی با اشاره به برگزیدگان این کنگره بیان کرد: از میان ۱۱۰۰ آثار علمی و پژوهشی ارسالی به چهارمین کنگره علاوه بلادی بوشهری با تلاش هیئت‌داوران ۲۶ اثر برگزیده انتخاب شد و مورد تجلیل قرار گرفتند.
جمالی بابیان اینکه چهارمین کنگره علامه بلادی بوشهری با حضور طلاب، فضلا، روحانیون و دانشجویان در مصلی نمازجمعه بوشهر برگزار شد گفت: شناساندن و معرفی مفاخر و فضلای استان بوشهر و ایجاد فضای پژوهشی در بین طلاب و ارتقای این فضا از اهداف برگزاری کنگره علامه بلادی بوشهری است.

بازدیدها: 50

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
154708
بازدید امروز
162
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب