بصیرت مردم دشمنان و مزدوران داخلی را از دستیابی به اهدافشان محروم کرد

بصیرت مردم دشمنان و مزدوران داخلی را از دستیابی به اهدافشان محروم کرد

image_pdfimage_print

سید حسن حسینی: در روز نهم دی‌ماه ملت شریف و حماسه‌ساز ایران با امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب بیعت مجدد نمودند و مشت محکمی بر چهره خبیث بدخواهان و دشمنان نظام زدند و اعلام کردند هیچ‌گاه دست از حمایت و پشتیبانی از مقام معظم رهبری برنخواهند داشت.
سید حسن حسینی امام‌جمعه اهل سنت جزیره شیف در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پس از توصیه و سفارش نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: اصحاب و یاران و اهل‌بیت رسول‌الله (ص) که از سر صدق از محبان و مخلصین و دوستداران رسول‌الله (ص) بودند فرمایشات ایشان را نصب العین قرار داده و مطیع اوامر ایشان بودند. اینان همواره همچون ستارگان درخشان، در مسیر راستی و درستی و هدایت درخشیده و تا روز قیامت امت اسلامی را به سرمنزل مقصود رهنمون خواهند کرد.
وی در ادامه سخنان به روز بزرگ و تاریخی
۹ دی و اهمیت حماسه این روز اشاره کرد و گفت: در روز نهم دی‌ماه ملت شریف و حماسه‌ساز ایران با امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب حفظه الله تعالی بیعت مجدد نمودند و مشت محکمی بر چهره خبیث بدخواهان و دشمنان نظام زدند و اعلام کردند هیچ‌گاه دست از حمایت و پشتیبانی از مقام معظم رهبری برنخواهند داشت.
خطیب جمعه تأکید کرد: حماسه‌ای كه مردم در اين روز آفريدند پاسخی به تبليغات جهانی استكبار، ناآگاهان و مزدوران و ریاکارانی است كه در داخل فعاليت می‌کردند قطعاً قاطعیت مردم در حمایت از رهبری تضمینی برای ادامه راه نظام و انقلاب است.
وی اتحاد و وحدت را و بصیرت افزایی رهبری را رمز پیروزی مردم در ۹ دی دانست و گفت: امروز وحدت و اتحاد ملت و تبعیت از فرامین راهگشای و هدایتگرانه و رهبری رمز بقای انقلاب است. بصیرت مردم،  دشمنان و مزدوران داخلی را از دستیابی به اهداف شوم و پلید خود محروم کرد.

بازدیدها: 72

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
163799
بازدید امروز
1219
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب