برگزیدگان و فعالان چهارمین جشنواره خوارزمی در بوشهر تجلیل شدند

برگزیدگان و فعالان چهارمین جشنواره خوارزمی در بوشهر تجلیل شدند

image_pdfimage_print

در همایشی با حضور سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش از برگزیدگان و فعالان چهارمین جشنواره خوارزمی در بوشهر تجلیل شد.
با حضور سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش ظهر امروز از برگزیدگان و فعالان چهارمین جشنواره خوارزمی در بوشهر تجلیل شد.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان بوشهر در این مراسم بابیان اینکه ۴۳ هزار و ۹۰۲ دانش‌آموز در مرحله آموزشگاهی چهارمین جشنواره جوان خوارزمی در سطح استان باهم به رقابت کردند اظهار داشت: از این تعداد ۲۷ هزار و ۳۶۵ نفر در مرحله منطقه‌ای پذیرفته شدند.
ناصر کرمی از راه‌یابی ۱۰ نفر به مرحله کشوری خبرداد و بیان کرد: از ۲۷ هزار و ۳۶۵ نفر در مرحله منطقه‌ای ۶ هزار و ۲۱ دانش‌آموز در مرحله استانی و درنهایت ۱۰ نفر به مرحله کشوری راه یافتند.
وی بیان کرد: از این شمار ۹ نفر از دانش آموزان اعزامی به جشنواره جوان خوارزمی در ۶ رشته موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم شدند.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان بوشهر از کسب برتر دانش آموزان استان در محور پژوهش، بازارچه و دست سازه خبرداد و خاطر نشان کرد: دانش آموزان بوشهری در محور ادبیات فارس رتبه دوم و در محورهای مسابقه‌های آزمایشگاهی و زبان انگلیسی رتبه سوم را در سطح کشور کسب کردند.
وی، بابیان اینکه جشنواره نوجوان خوارزمی در مهارت‌آموزی دانش‌آموزان نقش مهمی دارد خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان از رقابت فردی فاصله گرفته و با کار تیمی به سمت نوآوری و خلاقیت می‌روند و به نتیجه می‌رسند.
کرمی فعالیت در آموزش، پرورش و تعلیم و تربیت را نیازمند کار جهادی است و تصریح کرد: در این عرصه حمایت و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی را می‌طلبد.
وی بابیان اینکه دانش آموزان از روش تکیه بر محفوظات باید به سمت مهارت‌آموزی، خلاقیت و پرورش استعدادها هدایت شوند افزود: جشنواره جوان خوارزمی راهی برای کشف استعدادها و توانایی‌های دانش آموزان است که باید باقوت در مدرسه‌ها برگزار شود.

بازدیدها: 64

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
163819
بازدید امروز
1239
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب