برگزاری جام فوتبال یادواره شهدای جزیره شیف

برگزاری جام فوتبال یادواره شهدای جزیره شیف

image_pdfimage_print

معاونت فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر از برگزاری جام فوتبال یادواره شهدای جزیره شیف در فصل تابستان خبر دا د و گفت: با توجه به  تعطیلات یک ماه دریا برای آغاز فصل صید میگـــو، به همراه جوانان ورزش دوستِ جزیره شیف بر آن شدیم تا با مشارکت دهیاری و شورای اسلامی جزیره شیف و دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، جام فوتبال یادواره شهدای جزیره شیف (شهید جزیره ای و سه شهید گمنام) را برای هر ساله به توفیق الهی بنا بگذاریم.

وی افزود: جوانان در این یکماه که در فصل تابستان خواهد بود اوقات فراغت خود را با شور و نشاط  سپری می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین غریبی گفت: روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۴/۱۶ بازی افتتاحیه این مسابقات  با حضور رئیس شورای اسلامی و اعضای شورا، امام جمعه اهل سنت، فرماندهی پاسگاه انتظامی جزیره، دهیاری، حجةالاسلام اسماعیل نیا امام جماعت مسجد امام جعفر صادق (ع) و مسئول کمیته برگزاری مسابقات آغاز گردید.

وی اضافه کرد: این دوره از مسابقات  با شرکت هشت تیم فوتبال از جوانان اهل سنت جزیره شیف برگزار می شود که اعضای هر تیم بالغ بر ۲۵ نفر بازیکن میباشد.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را همراه با زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان دانست و گفت: مسلما برگزاری اینگونه مسابقات علاوه بر اجر و ثواب  معنوی به خاطر یاد شهدا،  باعث نشاط  و توسعه ورزش و فوتبال جزیره خواهد شد

بازدیدها: 217

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
136152
بازدید امروز
6
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب