برنامه های هفته وحدت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

برنامه های هفته وحدت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

image_pdfimage_print

برنامه های هفته وحدت دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر اعلام شد.
پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر خبر داد: برنامه های هفته وحدت امسال در مناطق قومی سراسر استان برگزار می شود. این برنامه ها شهرستان های بوشهر، گناوه، کنگان و عسلویه را شامل می شود. و تمامی مناطق قومی استان نیز میزبان برنامه های هفته وحدت خواهند بود.
برنامه های هفته وحدت شمال استان در شهرهای بوشهر، جزیره خارک، جزایر شمالی و جنوبی است. همچنین در جنوب استان نیز در شهرها و روستاهای سیراف، پرک، اخند، عسلویه، تمبک، هاله، نخل تقی، کنگان می باشد.
در برنامه های امسال کودکان و خانواده ایشان نیز مثل سال های گذشته برنامه خواهند داشت. جشن وحدت کودکان دنیای اسلام در روستای تمبک، هاله و جزایر شمالی و جنوبی برگزار می شود. که به ترتیب در زمین چمن مصنوعی، پارک ساحلی و مدرسه راهنمایی وحدت برگزار خواهد شد.
جشن کودکان در تمبک روز دوشنبه، روستای هاله روز سه شنبه و جزایر شمالی و جنوبی روز چهارشنبه برگزار می شود. این جشن ها رأس ساعت ۱۵ با حضور گروه عروسکی و اجرای برنامه شاد و متنوع برگزار می گردند.
در این هفته، مدارس علوم دینی اهل سنت استان نیز دارای برنامه خواهند بود. تجلیل و تقدیر از طلاب و اساتید در مدارس علوم دینی اهل سنت شهرهای نخل تقی و اخند برگزار می شود. همچنین افتتاحیه مدرسه علوم دینی شیخ احمد سعادتی نیز با حضور مسؤلین در روز سه شنبه ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد.

بازدیدها: 361

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
273046
بازدید امروز
227
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب