برای دستاوردهای انقلاب اسلامی با محوریت و زعامت رهبر معظم انقلاب ایستاده‌ایم

برای دستاوردهای انقلاب اسلامی با محوریت و زعامت رهبر معظم انقلاب ایستاده‌ایم

image_pdfimage_print

شیخ ابراهیم محمدی: امروز نیز با تأکید بر شعار وحدت و برادری و حفظ انسجام اسلامی همراه با برادران شیعه در سراسر کشور عزیز اسلامی تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب از نظام اسلامی دفاع می‌کنیم و نقشه دشمن در ایجاد تفرقه و جدایی بین مسلمانان را نقش بر آب می‌کنیم.
شیخ ابراهیم محمدی امام‌جمعه اهل سنت عسلویه در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر گفت: ما برادران اهل سنت شهرستان عسلویه در کنار برادران شیعه خود از بدو پیروزی انقلاب در تمام راهپیمایی‌ها حضوری فعال داشته‌ایم.
وی افزود: این بار نیز در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان با وحدت و برادری مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهیم زد و به جهانیان اعلام می‌کنیم که بر سر آرمان‌های حضرت امام (ره) و دست آوردهای انقلاب اسلامی با محوریت و زعامت رهبر معظم انقلاب ایستاده‌ایم.
امام‌جمعه اهل سنت عسلویه با اشاره به حضور اهل سنت در تمامی صحنه‌های انقلاب اظهار کرد: اهل سنت در فعالیت‌های قبل از پیروزی انقلاب و در دوران دفاع مقدس و همچنین بعدازآن، در تمام صحنه‌های مبارزه حضوری فعال داشته و برای حفظ و تداوم دستاوردهای انقلاب اسلامی ایستاده و درراه تحقق این دستاوردها شهدای گران‌قدری نیز تقدیم کرده است.
شیخ ابراهیم محمدی با تأکید بر وحدت و برادری گفت: امروز نیز با تأکید بر شعار وحدت و برادری و حفظ انسجام اسلامی همراه با برادران شیعه در سراسر کشور عزیز اسلامی تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب از نظام اسلامی دفاع می‌کنیم و نقشه دشمن در ایجاد تفرقه و جدایی بین مسلمانان را نقش بر آب می‌کنیم.

بازدیدها: 81

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
154710
بازدید امروز
164
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب