این دشمنی و عداوت‌های کور روزبه‌روز ایران ما را متحدتر و قدرتمندتر خواهد کرد

این دشمنی و عداوت‌های کور روزبه‌روز ایران ما را متحدتر و قدرتمندتر خواهد کرد

image_pdfimage_print

شیخ خلیل افرا: جنایت امروز تروریسم در اهواز نشان از رذالت دشمنان ملت ایران دارد. در این حملات افراد بی‌گناه کشته می‌شوند و شکی نیست کشورهای ابرقدرت مانند آمریکا می‌خواهند از این طریق به امنیت ملی ایران اسلامی ضربه وارد کنند.
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور، در پی حادثه تروریستی در به شهادت رساندن جمعی از هم‌وطنانمان در حاشیه رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز این جنایت وحشیانه را محکوم کرد.
وی گفت: حادثه‌ی تروریستی اهواز کار مزدوران استکبار جهانی است که همیشه می‌خواهند امنیت امت اسلامی و مسلمانان جهان به‌ویژه ایران اسلامی را متزلزل کنند.
امام‌جمعه موقت اهل سنت کنگان اضافه کرد: جنایت امروز تروریسم در اهواز نشان از رذالت دشمنان ملت ایران دارد. در این حملات افراد بی‌گناه کشته می‌شوند و شکی نیست کشورهای ابرقدرت مانند آمریکا، در هر زمان و هر مکان از این حملات حمایت کرده و می‌کنند و می‌خواهند از این طریق ضربه‌ای به امنیت ملی ایران اسلامی زده و انتقام بگیرد.
وی متذکر شد: اقتدار نیروهای مسلح ما خار چشم دشمنان شده و به گمان خود با حرکت‌های کور تروریستی می‌خواهند در سالروز هفته‌ی ‌دفاع ‌مقدس عظمت و اقتدار رژه‌ی نیروهای مسلح را تحت‌الشعاع قرار دهند.

رئیس هیئت افتاء اهل سنت استان بوشهر بابیان اینکه اصل ترور و کشتن افراد بی‌گناه با انسانیت و وجدان منافات دارد، افزود: ترور و کشتن چهره‌ای کریه را نشان داده و نتیجه‌اش نفرت و خشونت و زاییده‌ی افکار ضعیف و پلید است.
عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت تصریح کرد: این دشمنی و عداوت‌های کور روزبه‌روز ایران ما را متحدتر و قدرتمندتر خواهد کرد و مردم ما نسبت به دشمنانشان بیدار و آگاه‌تر می‌شوند.
ما این حادثه‌ی غمگین اهواز را به خانواده‌های جان‌باختگان و ملت شریف ایران و به‌ویژه به مقام معظم رهبری “حفظه‌الله” تسلیت می‌گوییم.

بازدیدها: 115

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
163869
بازدید امروز
1289
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب