اهل سنت و شیعه همچون دفاع مقدس از تمامیت ارضی مهین اسلامی دفاع خواهند کرد

اهل سنت و شیعه همچون دفاع مقدس از تمامیت ارضی مهین اسلامی دفاع خواهند کرد

image_pdfimage_print

سید حسن حسینی امام‌جمعه اعل سنت جزیره شیف با اشاره به این‌که حضرت محمد (ص) سنبل وحدت و معلم بشریت است، گفت: اهل سنت و شیعه در همه صحنه‌های گوناگون انقلاب همچون دفاع مقدس از تمامیت ارضی مهین اسلامی دفاع و جانشان را در طبق اخلاص خواهند گذاشت.
اهل سنت و شیعه همچون دفاع مقدس از تمامیت ارضی مهین اسلامی دفاع خواهند کرد به گزارش خبرنگار دفاع پرس از بوشهر، سردار «غلام علی کفاش» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بوشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده‌های شهدای اهل سنت در جزیره شیف دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار «سید حسن حسینی» امام‌جمعه اهل سنت جزیره شیف در استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار دفاع پرس از بوشهر اظهار داشت: ایران اسلامی تابع فرامین مقام معظم رهبری است و اهل تسنن و شیعه با اتحاد و یکدلی از ولایت‌فقیه اطاعت می‌کنند.
امام‌جمعه اهل سنت جزیره شیف گفت: اهالی جزیره شیف متشکل از مذهب شیعه و سنی داری همبستگی و اخوت هستند و با صفوف به‌هم‌پیوسته در وجود هم نفوذ پیداکرده‌اند.
حسینی با اشاره به این‌که باگذشت ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اتحاد بین شیعه و سنی متوقف نشده است خاطرنشان کرد: اهل تسنن و برادران شیعه هیچ‌گاه با یکدیگر مشکلی نداشته‌اند و نخواهند داشت.
وی ضمن بیان این‌که در جزیره شیف تمامی مردم در مراسمات مذهبی یکدیگر با وحدت و انسجام شرکت می‌کنند، اظهار داشت: دشمنان سعی دارند با ایجاد تفرقه بین این دو مذهب اختلاف‌افکنی کنند که هرگز به هدف شوم نخواهند رسید.
امام‌جمعه اهل سنت جزیره شیف رمز پیروزی در میدان نبرد جنگ اقتصادی دشمنان را، اقتصاد مقاومتی دانست و تصریح کرد: صرف جویی، عدم احتکار، اطاعت از فرامین رهبری و اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی راه‌حل برون‌رفت از این جنگ است.
حسینی با تأکید بر این‌که در زمان رسول اکرم (ص) مسلمین در شعب ابی‌طالب در محاصره بودند و سربلند از آن بیرون آمدند افزود: ما نیز باید در زمان کنونی با مقاومت و استقامت تحریم‌ها را خنثی کنیم.
امام‌جمعه اهل سنت با اشاره به این‌که حضرت محمد (ص) سنبل وحدت و معلم بشریت است اظهار داشت: اهل سنت و شیعه در میدان صحنه های گوناگون انقلاب همچون دفاع مقدس از تمامیت ارضی مهین اسلامی دفاع و جانشان را در طبق اخلاص خواهند گذاشت.
وی در پایان با محکوم کردن حمله تروریستی در اهواز گفت: دشمنان مطمئن باشند تمامی اهل سنت و شیعه در کنار یکدیگر از مرزهای میهن اسلامی دفاع خواهند نمود.

بازدیدها: 70

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
135988
بازدید امروز
146
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب