امت اسلام هیچ راهی جز مقاومت و ایستادگی در برابر رژیم صهیونیست ندارد

امت اسلام هیچ راهی جز مقاومت و ایستادگی در برابر رژیم صهیونیست ندارد

image_pdfimage_print

شیخ حسن جاسمی امام جمعه موقت اهل سنت چاه مبارک گفت: تصویب قانون “دولت یهود” همراه با سکوت جهانیان و کشورهایی که همواره از دموکراسی سخن می رانند دلیل واضحی  بر هویت و حقیقت و ماهیت غیر انسانی این کشورها به شمار می رود.

شیخ حسن جاسمی امام جمعه موقت اهل سنت چاه مبارک در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر اظهار کرد: سکوت سازمان های بین المللی در برابر  تصویب لایحه “دولت یهود” که توسط کنست رژیم صهیونیستی به تصویب رسید، محکوم است.

وی افزود: تصویب قانون “دولت یهود” همراه با سکوت جهانیان و کشورهایی که همواره از دموکراسی سخن می رانند دلیل واضحی  بر هویت و حقیقت و ماهیت غیر انسانی این کشورها به شمار می رود.

وی با بیان اینکه دولت های غربی تحت سلطه و نفوذ آمریکا به ابزاری در دست رژیم صهیونیستی تبدیل شده اند، تصریح کرد: حکام عربی نیز با اجرای دسیسه ها و فتنه گری های صهیونیستی به سرکوب مقاومت های مردمی پرداخته و درصدد تسلیم ملت های اسلامی در مسیر تحقق اهداف دشمنان اسلام و مسلمین هستند.

شیخ حسن جاسمی در پایان تأکید کرد: هر روز بیش از پیش ثابت می شود که امت اسلامی هیچ راهی جز مقاومت و ایستادگی برای خنثی نمودن توطئه ها و دسیسه ها علیه مسلمانان را ندارد

بازدیدها: 143

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
163812
بازدید امروز
1232
افراد آنلاین
1
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب