اقدام آمریکا علیه سپاه ظالمانه است و توجیه بین‌المللی ندارد/ سپاه باعث افتخار امت اسلام و آزادگان جهان است

اقدام آمریکا علیه سپاه ظالمانه است و توجیه بین‌المللی ندارد/ سپاه باعث افتخار امت اسلام و آزادگان جهان است

image_pdfimage_print

عضو ارشد جبهه عمل اسلامی لبنان، گفت: اقدام آمریکا علیه سپاه تلاشی شکست‌خورده برای تسلیم نظام جمهوری اسلامی ایران و سرنگونی آن و سیطره بر منابع و ثروت‌های این کشور و همچنین حمایت از منافع رژیم صهیونیستی است.
شیخ زهیر عثمان جعید عضو ارشد جبهه عمل اسلامی لبنان، با اشاره به اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران باعث افتخار امت اسلام و کلیه آزادگان جهان است، لذا این تصمیم آمریکا تصمیمی باطل و ظالمانه است و هیچ توجیه بین‌المللی ندارد.
وی ادامه داد: ازآنجاکه جمهوری اسلامی ایران علی‌رغم تمامی محاصره‌های اقتصادی و  مالی تحمیل شده علیه آن و تمامی چالش‌هایی که از سوی دشمنان داخلی و خارجی با آن مواجه شده، توانسته است انقلاب خود را حفظ کند؛ پس این اقدام آمریکا دخالت آشکار در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران است.
شیخ زهیر جعید تصریح کرد: این تصمیم احمقانه از سوی آمریکا که خود مادر تروریست‌های جهان بوده و جنایات بی‌شماری را در جهان مرتکب شده است، از نسل‌کشی سرخپوستان بومی آمریکا، بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی و قتل‌عام مردم ویتنام و افغانستان گرفته تا بمباران اتمی مردم عراق و اشغال این کشور و کشتارهای وحشیانه آن در سوریه و یمن و …پس این اقدام آمریکا علیه سپاه نیز در واقع تلاشی شکست‌خورده برای تسلیم نظام جمهوری اسلامی ایران و سرنگونی آن و سیطره بر منابع و ثروت‌های این کشور و همچنین حمایت از منافع رژیم صهیونیستی است.
وی خاطرنشان کرد که این تصمیم آمریکا باعث نخواهد شد که رهبر فرزانه ایران و مردم این کشور، از حمایت حقوق مظلومین جهان و از جمله مردم فلسطین دست بردارند؛ بلکه مردم ایران تا آزادی کامل سرزمین فلسطین و بازپس گرفتن حقوق مردم این کشور و ریشه‌کن کردن غده سرطانی اسرائیل، حامی برادران فلسطینی خود خواهند ماند.
عضو ارشد جبهه عمل اسلامی لبنان در پایان تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران تنها نیست، کلیه آزادگان جهان حامی ایران هستند و تمامی توطئه‌های آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی را شکست خواهند داد.

بازدیدها: 115

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
173026
بازدید امروز
187
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب