اعلام انزجار امام جمعه موقت اهل سنت نخل‌تقی از آشوب‌های اغتشاشگران در خطبه‌های نمازجمعه

اعلام انزجار امام جمعه موقت اهل سنت نخل‌تقی از آشوب‌های اغتشاشگران در خطبه‌های نمازجمعه

image_pdfimage_print

شیخ حرمی: مردم انقلابی ما با حضور در راهپیمایی‌ در سراسر کشور ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری پاسخ محکم دیگری به عناصر خودفروخته داخلی و دشمنان خارجی دادند.
شیخ عبدالستار حرمی امام‌جمعه موقت اهل سنت نخل تقی در خطبه‌های نمازجمعه این‌هفته با اشاره به آثار و بركات صلوات بر پيامبر گرامی، در ادامه مباحث هفته‌های گذشته اظهار کرد: يكي از عبادات مهم در اسلام كه آثار بسیاری را در بردارد صلوات بر پيغمبر(ص) و خاندان ایشان است كه نوعی ارتباط ميان انسان و آفريدگار جهان می‌باشد و در قرآن و روايات بسياری به آن سفارش اكيد شده است.
وی ضمن نکوهش کوتاهی و ترک این امر سفارش‌شده اظهار کرد: در احایث نبوی روایت شده است بخيل كسی است كه اسم مرا بشنود ولی بر من صلوات نفرستد.
خطیب جمعه با بیان اینکه صلوات فرستادن باعث حل مشكلات و آرامش روانی می‌شود؛ یادآور شد: ابی بن كعب گفت: «يا رسول‌الله چه قدر بر تو صلوات بفرستم پيامبر فرمود: هر چه قدر كه می‌توانی و اگر بيشتر باشد بهتر است؛ در نهایت آن صحابی گفت: همه وقت خود را صرف درود فرستادن بر شما می‌کنم. پيامبر گفت: در اين صورت گناهانت بخشيده می‌شوند و مشكلاتت حل خواهند شد.
شیخ عبدالستار حرمی در ادامه سخنان ضمن محکوم کردن اغتشاش و برهم زدن آرامش عمومی توسط افرادی خودفروخته گفت: مردم انقلابی ما با حضور در راهپیمایی‌ در سراسر کشور ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری پاسخ محکم دیگری به عناصر خودفروخته داخلی و دشمنان خارجی دادند.

بازدیدها: 130

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
265910
بازدید امروز
51
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب