اتحادیه‌عرب خواستار دفاع از حقوق فلسطینیان شد

اتحادیه‌عرب خواستار دفاع از حقوق فلسطینیان شد

image_pdfimage_print

اتحادیه عرب به مناسبت فرارسیدن هفتاد و یکمین سالگرد اشغال فلسطین توسط صهیونیست ها موسوم به «روز نکبت» در بیانیه ای خواستار دفاع از حقوق فلسطینیان شد.
اتحادیه عرب امروز چهارشنبه با انتشار بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن هفتاد و یکمین سالگرد اشغال فلسطین توسط نظامیان صهیونیست موسوم به «روز نکبت» (یوم النکبه) از جامعه بین الملل خواست تا از حقوق مردم فلسطین در مقابل ظلم و فشار اسرائیل دفاع کنند.
در این بیانیه آمده است: تأثیرات منفی «نکبت» میان مردم فلسطین از نسلی به نسل دیگر منتقل می‌شود. رنج این فاجعه بزرگ در اردوگاه‌های فلسطینیان در کشورهای عربی دیده می‌شود. اقدامات علیه آژانس امداد رسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی (آونروا) با هدف قطع کمک رسانی به فلسطینیان صورت گرفته است.
اتحادیه عرب ضمن یادآوری اینکه علیرغم گذشت ۷۱ سال از ایجاد اشغالگران صهیونیست، مردم فلسطین با رنج و فشارهای سختی مواجه هستند، از جامعه بین الملل و سازمان ملل خواست اشغالگران صهیونیست را به منظور پایان دادن به حملات خصمانه به مردم فلسطین تحت فشار قرار دهد.
گفتنی است فلسطینیان مظلوم ۱۵ ماه می هر سال را به عنوان روز نکبت نماد اخراج اجباری، نابودی بافت اجتماعی و فرهنگی شان توسط صهیونیست‌های اشغالگر گرامی می‌دارند.

بازدیدها: 40

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
180946
بازدید امروز
53
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب