ائمه جمعه استان بوشهر باید شنوای مشکلات مردم باشند

ائمه جمعه استان بوشهر باید شنوای مشکلات مردم باشند

image_pdfimage_print

 امام جمعه بوشهر با بیان اینکه ائمه جمعه در طول هفته خدمات قابل توجهی به جامعه ارائه می‌کنند گفت: ائمه جمعه باید شنوای مشکلات مردم باشند.
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در نشست با ائمه جمعه استان بوشهر با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، وحدت در شرایط کنونی کشور را یک امر ضروری دانست و با بیان اینکه استان بوشهر از حیث وحدت در سطح کشور نمونه است، اظهار داشت: وحدت مانند سدی در مقابل دشمنان و یک عنصری است که سبب حل شدن تدریجی مشکلات می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به گرانی‌های اخیر و مشکلات اقتصادی مردم، تصریح کرد: باید درب دفاتر ائمه جمعه همیشه به روی مردم باز باشد و هر چند دستان شما نیز خالی باشد ولی شنوای مشکلات مردم باشید و با آنها ابراز همدردی کنید.
آیت‌الله صفایی‌بوشهری با بیان اینکه در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، دشمن می‌خواهد روح ناامیدی را در جامعه نهادینه کند، افزود: مشکلاتی در کشور وجود دارد و کسی نمی‌تواند منکر آن باشد اما ائمه جمعه می‌توانند با تاکید بر روی نقاط قوت نظام و کارهای صورت گرفته در این چهل سال، به ایجاد روح امیدواری در بین مردم کمک کنند.
امام جمعه بوشهر با تأکید بر انعکاس فعالیت‌های ائمه جمعه، خاطرنشان کرد: ائمه جمعه استان بوشهر نه تنها در روز جمعه بلکه تمام طول هفته فعالیت‌های خوبی انجام می‌دهند اما به سبب ضعف اطلاع رسانی، این کارها رسانه‌ای نمی‌شود. به همین سبب لازم است ائمه جمعه با کمک شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فعالیت‌های خوب خود را به طور صحیح انعکاس داده و به سمع و نظر مردم رسانده شود.

بازدیدها: 101

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
173024
بازدید امروز
185
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب