آشوبگران مزدوران دشمنان مردم‌اند

آشوبگران مزدوران دشمنان مردم‌اند

image_pdfimage_print

سید حسن حسینی امام‌جمعه اهل سنت جزیره شیف در خطبه‌های نماز جمعه اقدامات آشوبگرانه خرابکاران را محکوم کرده و آنان را مزدوران دشمن دانست.
وی در طلیعه سخنان این هفته ضمن سفارش نمازگزاران به تقوای الهی، با اشاره به تشکیل خانواده و ازدواج، گفت: هر پسر و دختری که پا به دوران جوانی می‌گذارد، بزرگ‌ترین آرزویش ازدواج و تشکیل کانون گرم و پرمهر خانواده است، ازدواج از سنن اسلامی و در قرآن و سنت پیامبر به آن اشاره و امر گردیده است. سید المرسلین خطاب به جوانان می‌فرماید: ازدواج کنید که مانع و سدی در برابر چشم‌چرانی و شهوت است.
خطیب جمعه به‌ضرورت تسهیل و آسان نمودن ازدواج تأکید کرد و گفت: متأسفانه در جامعه امروزی ما روز بروز بر تشریفات، سنگینی مهریه‌ها، اسراف‌ها و تجمل‌گرایی‌ها افزوده می‌شود که تحمل عوارض آن برای افراد جامعه دشوار می‌باشد.
امام‌جمعه اهل سنت شیف تأکید کرد: اگر در امر ازدواج هزینه‌ها و مهریه‌ها بالا باشد جوانان مخصوصاً افراد کم‌درآمد نمی‌توانند برای تشکیل خانواده و ازدواج اقدام کنند.
وی با بیان اینکه ازدواج موجب پاکی و طهارت و دوری از فساد، گناه، پلیدی و ناپاکی است اضافه کرد: ازدواج باعث ابقای نسل بشر می‌گردد و مایه آرامش و آسایش و موجبات رحمت و مودت و مهربانی است و رحمت، مودت و مهربانی علاوه بر خانواده در بین بستگان به سبب ازدواج صورت می‌پذیرد.
حسینی در فراز دیگری از بیانات به راهپیمایی عظیم مردم انقلابی علیه اغتشاش‌گران اشاره کرد و گفت: ملت با تبعیت از رهبر معظم انقلاب خط خود را از آشوبگران جدا کرد و با حضور منسجم در راهپیمایی‌ها پاسخ دیگری به دشمنان داخلی و خارجی دادند.
وی عنوان کرد: ما نمی‌گوییم مشکلات اقتصادی و معیشتی نداریم اما با تدبیر و کار مضاعف مشکلات حل می‌شود.
وی تصریح کرد: کسانی که فکر می‌کنند با آشوب، امنیت و نظم جامعه را می‌توانند مختل کنند سخت در اشتباه‌اند و این افراد مزدوران و جیره‌خواران دشمنان هستند.
خطیب جمعه اذعان کرد: اهالی جزیره باوجود مشکلات در بخش صیادی در خصوص گرانی بنزین هیچ‌گونه عکس‌العملی انجام ندادند و منتظر تصمیم مسئولین و رفع مشکلات مردم هستند.

بازدیدها: 111

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
265909
بازدید امروز
50
افراد آنلاین
1
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب